Paparazzi - |1|2|3|4|5|

Blogy mnou oblíbené :

Nápady na články, rozhovory, grafiku atd posílej na adavecerova@seznam.cz

Leden 2012

Musíš vědět!

28. ledna 2012 v 20:30 | Madam Brunette♥

NOVÝ BLOG !!!

www.x-ugly-bubble.blog.cz

!!!


Když najdeš to, co celý život hledáš.

26. ledna 2012 v 19:00 | Madam Brunette♥ |  Photos
Na světě je spousta věcí, které chceš mít, po kterých toužíš, které hledáš, za kterýma jdeš a utíkáš. Jenže bohužel je to něco, co si jen tak nemůžeš koupit. Nemůžeš říct: ,,Tohle se mi líbí, to chci, to bude moje, nikoho jiného!" Musíš si ten svůj sen najít sama, úplně sama, bez pomoci ostatních. Já jsem hledala, hledala jsem celkem dlouho, nemohla jsem najít, byla jsem smutná, nevzdala jsem to, našla jsem. Našla jsem někoho, kdo mi podrží vlasy, když zvracím. Našla jsem někoho, kdo ví o všem, co se kolem mě i se mnou děje, kdo umí držet jazyk za zuby a nikomu to nepoví. Někoho, kdo se mě vždy zastane. Někoho, bez koho nemůžu být. Chvíli se s ní nebavím, říkám si : ,,Já se s ní bavit nebudu, pohádali jsme se, prostě NE!" .. Jenže za 30 min už za sebou běžíme, říkáme si, jak moc nás to mrzí, odpouštíme si .. Je to moje spolužačka, moje nejlepší kamarádka, můj život, moje snídaně, moje potěšení, moje rodina!

Uhni stranou, ona je moje ! ♥


Už nejsem Panna !!!

25. ledna 2012 v 20:40 | Madam Brunette♥ |  Koš
Život je boj, kterým si každý z nás musí projít. A je jen na nás, jestli budeme úspěšní, nebo cestou dostaneme ,,Na držku." Na internetu jsem si našla bezva vtip, a chtěla bych se s vámi podělit. Musím říct, že tohle je oproti ostatním - IN!

Jednoho dne přeruší 10tiletá dcerka ticho při večeři slovy: "Už nejsem Panna!"
Po těchto slovech se v domě rozhostilo nepříjemné ticho.
Za chvíli se rozkřičí otec na matku: "Marto, ty za to můžeš! Pořád se oblékáš tak vyzývavě a pleteš chlapům hlavy! A taky neuvěřitelně obscénně kleješ před malou!"
Potom se otec otočil k 20tileté starší sestře: "A ty, ty jseš taky spoluvinná! Rozdáváš si to s každým na gauči v obýváku, jen co vytáhneme paty z domu! A to i před očima tvojí malé sestry!! A věř tomu, že vím, že máš vibrátor v nočním stolku!!!"
Matka zas křičí na otce: "Buď zticha! Právě ty se rozčiluješ?! Vždyť minimálně půlku výplaty dáš kurvám a od té doby co máme doma kabelovku, tak se pořád koukáš na nějaké porno, taky před malou! A to nemluvím ani o tvé sekretářce, která ti ho každou chvíli kouří.......!"
Rozpačitá a zoufalá matka se otočí k malé dcerce: "A maličká, jak se ti to stalo? Bylo to análně nebo vaginálně? Byla jsi znásilněná nebo se spolužákem?"
Malá holčička udiveně odpoví: "Ale né mami. Paní učitelka mi vyměnila roli ve vánočním divadle z Panny na pastýřku!

Musím říct, že když jsme si přečetla název, hend jsem na tu stránku musela klikat. Nevěděla jsme, co mám od toho čekat. Ale musím říct, že dívka na konci své rodiče a starší sestru pěkně setřela ! :'D

Děkuji ti, blogerko!

25. ledna 2012 v 15:19 | Madam Brunette♥ |  Koš
Moc, moc, opravdu moc bych chtěla poděkovat Wen a Dr.Mistake^^ za to, že pro mě psali články, spíše pro vás, když jsem neměla čas, a mě tím hodně moc pomohli! Jejich blogy máte níže. Holky vážně vám moc děkuji, ale teď už pomoc nepotřebuji. už jsme si na blog našla čas. Fakt díky, jste zlatíčka ! ♥

Dr.Mistake ^^ → http://velky-omyl.blog.cz/

A teď něco mimo ...

Tento design už je hodně okoukaný, mám ho tu více jak 2 měsíce, možná ještě více. Chtěla byhc se tedy zeptat, jesli by se našel někdo ochotný a design mi neudělal. Je mi jendo, jaké barvy to bude. Chtělo by to s míma fotkama, protože tento blog je autorský, fotky najdete všude tady po blogu, halvně v rubrice fotky a koš. Na cenách už by jsme se domluvili přes e-mail. Kdyžtak hotové designy mi posílejte na adavecerova@seznam.cz a nezapomeňte připsat svůj blog ! Díky moc ! :*

Underworld 4: Probuzení

23. ledna 2012 v 21:12 | Dr.Mistake^^
Tento film je v kinech sotva 4 dny. Zrovna dnes jsem na něj byla pozvána do kina . A jsem nadšena!:)
Koukněte se jak celý film hodnotím.
Více v c.č

Stará písnička

23. ledna 2012 v 16:44 | Wen
Tu pisničku jsme poprvé slyšela když mi bylo devět nebo osm :)

Pondělí !

23. ledna 2012 v 16:30 | Madam Brunette♥ |  Koš
Krásná pisnička podle mě :) Já moc české pisničky neposlouchám;) ale libí se mi a koblížc! s Mandrage :D

Komu se dnes chtělo do školy ? Mě teda ne :D a ještě když si vzpomenu co mě čeká :/ Zítra pišu pololetku z matiky tak se musíš učit :/ Co vás čeká zítra ? Nevím jaký články si brunette přeje ale myslím, že moje články jsou fajn a většinou co nás/vás zajímá :D Chci taky přpravit menší soutěž tady a bude to grafická jestli nevadí ? zeptám se ještě holek a na konci týdne vám dám vědět ;)
Posloucháte někdo Drumy ? nebo Dub stepy ? Prý to celkem frčí :D Mě se to i libí já má ráda jaký koliv styl co se týče hudby :) Kdo z vás tancuje Dub Step nebo Drumy :D zkoušela jsem drum step a není to zas až tak těžký to samé Dub step :) drumy jsou spíše dobré na poslouchání a Dub spíše na načení tak to vidím já :/ je to celkem lehké ;)....
Takhle nějak vypadá Dup step :) toho klučinu znám ;) a jde vidět , že to hodně umí :) ale taky co chcete po osmi letech tančneí :D myslím , že je to osm let co říkál :D..... No nic lidičky možná ještě dneska napíšu nevím :/ uvidím :D musím se učit ještě matiku a poslat učit prezentačku na přiroďak:D Hele baví vás pčřirodopis nebo biologie :D Ono je to stejný akorát na střední se tomu říká biologie :D

Doporučuji - we found love

22. ledna 2012 v 15:40 | Madam Brunette♥ |  Videos
Čauky ! Nomrální článek přidat nestihnu tak vám sm dám alespoň jednu dost dobrou písničku. !

Dr.Mistake^^

21. ledna 2012 v 17:16 | Dr.Mistake^^
Ahoj!
Jsem nová spolumajtelka blogu. Je mi 14 let a pocházím z Ostravy. Nechci zveřejňovat své jméno,ani příjmení.Chci si uchovat alespoň minimální anonymitu. Na blogu mě najdete pod přezdívkou velky-omyl nebo Dr.Mistake^^ . Krom toho, že píšu vlastní blog -mám velkou oblibu v čtení a scene stylu.Od 13ti mám piercing pod rtem a chci ještě tunel. Poslouchám goth metal, punk rock a nemám zrovna v oblibě ty klasické popové hvězdy. Nesnáším lidi, kteří se povyšují nad ostatními. Nesnáším pomluvy,lži a přetvářku.Velice ráda se od ostatních liším,nemám facebook a jsem spíš samotářka.Nebojím se říct vlastní názor,proto ode mne můžete čekat názorové články,recenze,inspiraci a další. Snad se Vám mé články budou líbit:)
A toto jsem já :)

Wen je zde

21. ledna 2012 v 16:40 | Wen
Ahoj :) Slyšely jste One direction ? Jsou fajn :) jsem nová spoluadmin tohohle blogu možná náš bude více nevím. Myslím, že je to trošku slušnost se představit :D já slušnost moc nepouživám ;) Jinak mé jmeno je Vendula :D přijmení dám sem časem :) Je mi 14 a bydlím blízko Ostravy kdo chce zajít ven ozvěte se :D Doufám, že to semnou tu bude jak se říká farat :)
Co poslouchám: Tokio Hotel, Jonas Brothers, Justin Bieber , One direction , Lady GaGa a Rihanna jinak poslouchám i jiné interpréty :)
Co mám ráda: Kamarády, kone, psi, grafiku a blogovaní.....FB vedu taky :D a taky FF-KY Které píšu.
Co neposlouchám: Blbé kecy učitelů :D (To asi každý), nadávky a vulgarity( Ty říkám někd yi já)
Co nemám ráda: Nutellu oříškovou, Lidi co máj připomínky, Povyšujou se, Namyšlence, blbce, idioty :D atd. barbíny to je nejhorší :D

Zatím asi ve jo a ještě jak asi zhruba vypadám (NEJSEM NEJHEZČÍ!!) Upravená :
To asi zatím vše kdyžtak večer ;).....
OD VÁS :