Paparazzi - |1|2|3|4|5|

Blogy mnou oblíbené :

Nápady na články, rozhovory, grafiku atd posílej na adavecerova@seznam.cz

Listopad 2011

To jsi přehnala, osobo!

30. listopadu 2011 v 19:50 | Madam Brunette♥ |  Koš
Možná, že jsem psala, že se chci zbavit za těch 5 let v blogovém světě svého titulu. Možná, že jsem to říkala ještě včera ráno. Možná, že jsem chtěla být oblíbená. Možná, že nemám na Lady Vanilku, ale to, co není, může být ...
Možná, že jsem tenhle blog úplně nejlíp nerozjela. Možná, že mě nenávidíš. Možná, že jsi to právě ty, kdo tu pod anonymem píše komentáře a nadává mi. A k tomu ti řeknu jedno ...
Můžeš si stokrát změnit jméno. Můžeš mi psát, jak jsme ubohá. Můžeš mi psát, jak strašně vypadám. Můžeš do mě rýt jak budeš chtít, jenže já se nedám.
Piš si co chceš, každopádně tvoje myšlenky, tvoje vyjadřování, tvoje názory ti nikdo nebere. Možná, že přicházíš na můj blog, směješ se mím fotkám. Možná, že mě pasuješ na nejhorší blogerku světa. Možná, že nadáváš, že neumím přidávat články. Možná, že tě štvu a že se snažíš abych tento blog zrušila. Možná, možná, možná, možnááá .... Ale chci, abys věděl/a jedno.
Říkej si co chceš. Pomlouvej si mojí osobnost jak chceš. Dělej si co chceš. Jenže já se kvůli tobě nezměním a ani nechci !!
Krásný večer, Madam Brunette♥

Jak ty ke mě, tak já k tobě!

28. listopadu 2011 v 17:29 | Madam Brunette♥
Někteří lidi jsou svým chováním až nechutní.. neumí nic, než se vrtat v mém životě, každý den mi sjíždět zeď na fb a blog, sledovat každý můj krok,.. A ještě lepší je, když zakopnu a to je vrchol jejich zábavy. Nerada to přiznávám, ale chvíli mě to mrzelo, jenže jsem si uvědomila, že to nemá cenu.. Rozhlídla jsem se kolem sebe a srovnala si to v hlavě - uvědomila jsem si, kdo mi vůbec za něco stojí a kdo ne. V tu chvíli ze mě všechno spadlo, zeptala jsem se sama sebe na správnou otázku - proč se trápit někým takovým?..
Zamyslela jsem se.. Mám se i nadále tajně užírat a dělat že nevidím, neslyším? Rozhodně ne!
Heh :) na tohle já nejsem.. Můj vlastní přístup mě do sraček nestáhne.. Tohle bylo fakt potřeba si uvědomit ;) dnešek jsem si totiž krásně užila. Prostě už jsem byla unavená z toho pracného zadržování slov, která chtějí ven! Když si někdo nedokáže uhlídat debilitu a říká píčoviny, já nebudu hlídat svojí upřímnost, někteří lidi tohle po mě nemůžou chtít. Víte, když mi někdo říká něco, co mě nezajímá a já toho člověka dobře znám a vím, že i on zná mě, bezmyšlenkovitě ze mě vylítne ,,drž hubu!" ;D tohle je o ovládání.. a já se před nejbližšíma neovládám :). A s ovládáním končím i u těch, co tohle potřebujou slyšet, aby se probrali.
Ten, kdo si neuhlídá hubu přes ní jednou dostane :).

Sebestředný člověk promluvil

28. listopadu 2011 v 17:19 | Madam Brunette♥
Moje sebestřednost je častým tématem u mých odpůrců, ANTI, paparazzi, nevanilkovců - nebo jak to chcete nazvat.
V čem to všechno spočívá? O ostatní se nezajímám, pokud to zrovna nejsou osoby mě blízké. To bych pak pro ně umřela. Ovšem jinak si mezi těmi ostatními jedu po své koleji. Neotáčím se dozadu, nehledím brýlemi dopředu ani vedle sebe se nedívám.
Názory ostatních neřeším. Jsou mi jedno od lidí, které ani neznám a nemůžu si být jista, že to se mnou skutečně myslí dobře. Jednou je na druhé straně monitoru 17-tiletá borka, podruhé je tam desetiletá holčička, která si hraje na strašně chytrou…
Příkazy beru jako doporučení. Můj názor je pro mě hlavní, a pokud já chci něco zlepšit, tak to zlepším. Pokud já nic zlepšovat nechci, tak nezlepším. Je to snad špatně? Možná mě život naučí, že si nemůžu dělat, co chci. Že musím někoho poslouchat. Ale zatím to nemám ráda a dělat nehodlám (jsou určitý lidi, z kterých respekt mám… ale moc jich není).
Nepomlouvám… a když už tak jen to, co bych té osobě dokázala říct do očí! Je to jako vykládání názorů o někom někomu jinému. Je mi ukradený život nějakého Honzíka nebo nějaké Amálky. Protože já žiju svůj život a ne jejich.
Když mě tak moc chcete řešit (oni vědí, o kom je řeč), tak řešte, ale nezapomeňte, že tím ničeho nedosáhnete. Pro vás ani pro mě to úleva nebude. Já zůstanu stejná a na sebe pyšná…

Školní svět o kterém se nám jenom zdá

27. listopadu 2011 v 14:19 | Madam Brunette♥ |  Videos
Jednoho dne jsem se nudila, tak jsme si stáhla film bastardi, protože jsem slyšela, že je to dost dobrý a hodně se u toho nasměju. Když jsem si stáhla jedničku, tak jsme se na ní podívala a můžu říct, že je ot ten nejlepší film, který jsem kdy viděla. Je to sice sprosté, když to dávali v televizi, tak u toho byla noční hvězdička, ale i tak. Svojí třídu mám ráda, taky pomlouváme učitele, nadáváme jim do očí atd., ale to, co si dovolili bastardi, by jsme si netroufli nikdo z nás. Na youtube jsem si našla ty nejlepší hlášky z filmu a dala jsem vám je sem. Teď už i vyšla Bastardi2 a já byla u toho, když se to natáčelo. Část se totiž natáčela v Josefově, a s taťkou jsme zrovna spali u jeho bratranců. Dokonce mám s nimi i fotku, ale t unevim, jeslti budu mít možnost dát do počítače, protože táta nemá k mobilu USB. Tak přeji příjemnou zábavu :)

Nidko není sám

26. listopadu 2011 v 17:29 | Madam Brunette♥ |  Photos
Na světě je spousta lidí. Spousta lidí, které tě mají rádi, ale bohužel i sposta lidí, kteří tě zrovna dvakrát v oblibě nemají. Všichni ti lidé, co nás maí rádi, jsou pro nás důležití, jsou pro nás oponou. Z těch nejmilejších si ale máme vybrat jen jednoho, kom,u se můžeme svěřit, vyplakat na rameni, smát se s ním. Když se bojíme, podá nám ruku a je nám líp.
Škoda, že já jsem takového člověka ztratila. Měla jsem dva lidi ráda, ségru a jednu kámošku. Se sestrou jsme se pohádali a od té doby se spolu nebavíme, s kámoškou taky nějak nevycházíme.
Chybí mi ty chvíle a chci je zpět .. Mohla jsem se jí omluvit, ale neudělala jsem to. Byla jsem na ní naštvaná, pořád byla se svým klukem, na mě neměla čas. A kvůli tomu také vznikla ta hádka, vznikly spory. Teď lituju, že jsem se jí neomluvila, když jsem mohla ...
Nelituj toho, cos udělal, ale toho, cos neudělal, i když jsi udělat mohl.

Rekord - přidej se i ty!

26. listopadu 2011 v 9:49 | Madam Brunette♥ |  Koš
Ahoj! Napadlo mě, že bychom mohli udělat rekord v komentářích. Tak co, zvládneme to? Pište, pište, pište! :D :)
http://www.palwrite.com/images/pencil-sh.png

Jak se seznámit na internetu

26. listopadu 2011 v 9:19 | Madam Brunette♥ |  Koš
Sseznámění přes internet je v dnešní době dá se říci modernějším zbůsobem. Musíš ale dodržovt určitá pravidla.

Jestli jsi momentálně sama, chodíš jen do školy a s partou, ve které všechnyy znáš, možná právě ty přemýšlíš, kde by jsi mohla najít kluka. Třeba právě online seznamka pro tebe může být nalezištěm skvělého přítele a nebo alespoň kamarádů, se kterými si budeš rozumět.

Internetové seznamky dokáží najít partnera i těm, kteří rudnou při pomyšlení, že by měli s někým mluvit. Nehrozí tu trapasy ani trapné ticho když konverzace vázne. napsat někomu zprávu na internetu je mnohem jednodušší, než někoho oslovit v baru. A když si s dotyčným neporozumíš, prostě se s ním nepotkáš a je to. V profilu svého protějšku najdeš všechno. Co poslouchá za hudbu, kam rád chodí, jaký film je jeho nejoblíbenější, to jestli kouří a podobně. Podle fotek hned zjistíš, jestli je dotyčný tvůj typ.....Tedy jestli není všechno třeba vymyšlené.
Nikdy nevíš, jak moc se reálný člověk podobá profilu. Spousta lidí má totiž ve zvyku přikrášlovat se, dělat se zajímavější a atraktivnější. I ty jsi si určitě se svojí fotkou pohrála ve photoshopu....ale dej pozor, za profilem se nemusí skrývat jen kluk co chce vypadat lépe než ve skutečnosti, ale třeba i pedofil. ´t je to jak chce, určitá pravidla bys dodržovat měla.
Nikdy přes internet nesděluj neznámému člověku intimní detaily o sobě a ani když tě žádá, neposílej žádné fotky, na kterých bys byla odhalená nebo ve svůdných pózách.
Pokud se budeš se svým internetový objevem sejít, udělej to na veřejném místě, v mekáči nebo kavárně. Nikdy nepřistupuj na setkání na osamělém místě, setkání v podivné hodiny, jako pozdě večer a ani na pozvání domů. To jsou totiž známky toho, že něco není v pořádku.

Stydlíni se nemusejí stydět
Jsi stydlivka, která si nedokáže představit, že osloví jen tak někoho na ulici? Pak je tohle ideální způsob, jak se seznámit. Přesně si vybereš, s kým si chceš popovídat a s kým ne.

Velký výběr
Na seznamkách najdeš velkou spoustu lidí, kteří mají stejné zájmy jako ty, nebo naopak ty, kteří dělají něco co tě fascinuje. Mnohonásobně toto množství překračuje počet lidí, se kterými se můžeš setkat ve svém reálném životě. A poznáš tu i lidi, se kterými by jsi do styku možná nikdy nepřišla.

Časově nenáročné seznamování
Nemáš moc času někam chodit a seznamovat se s lidmi, kteří tě vlastně vůbec nezajímají. tady můžeš potencionálního partnera nají během pár minut. internet ti zkrátka vyfiltruje kandidáty podle tvých vlastních kritérií. navíc si můžeš i nezávazně zaflirtovat a zvednout si seběvědomí.
http://img.jenproholky.cz/sites/default/files/imagecache/image_rectangle_big/teasers/4165/1-downloadashx.jpg

Neboj se tužky a papíru ...

25. listopadu 2011 v 17:39 | Madam Brunette♥ |  Photos
Potřebuješ jenom papír, tužku a google překladač :D .. Vymysli si nějaké české slovo a to na několik papírku napiš různými jazyky. Nezapomeň tam to slovo připsat i v češtině, aby každý věděl, co máš na mysli :)

Všechno to na nás číhá

25. listopadu 2011 v 15:09 | Madam Brunette♥ |  Photos
Pršelo, byla zima, na pc nikdo nebyl. Nudila jsem se, tak jsem udělala to, co mě napadlo. Sedla jsem si na židli, a uviděla jsem na stole foťák. Zamířila jsem k němu. Vlastně pro něj. Vzala jsem ho a začala jsem fotit všelijaké kraviny, které mě napadly. Vyfotila jsem fotku, jak sotjím u dvěří a koukám se do zrdcadla. Bohužel mě nenapadlo, na jaké téma by ot mohlo být. Nakonec jsem se rozhodla, že to pojmenuju tak, jaký je název u tohoto článku.

Je to jenom na tobě

23. listopadu 2011 v 17:39 | Madam Brunette♥

Ahoj! Rozhodla jsem se, že budu spřátelovat blogy.
Přečti si pravidla, přihlaš se, a čekej na mojí odpověď.
Pravidla
Nebudu spřátelovat blogy, které mají web o pixelkách, píšou články něco jako AcHujQýýý :* ..
Přidáš si mě do svých SB, AFFS, nebo co to vlastně máš :D
Oběhneš alespoň jednou týdně
Přihláška
Blog
Tak to je všechno :D Doufám, že zájemců bude hodně :) Až se zapíšete, napíšu vám na blog a přidám si vás :)
OD VÁS :